Тестування ПЗ QA Київ 2023 Вартість Послуг Тестування Мобільних і Веб-додатків, Тестування Ігор

By  |  0 Comments

Пройшовши співбесіду, отримав тестове завдання та відправив згідно дедлайну. Через два тижні отримав пропозицію роботи в компанії, як back-end розробник. Отже, до кінця навчання залишалось 4.5 місяці, а я вже отримав реальний офер. Уроки англійської були справді цікавими, які навчили не тільки мови, але й виступам на публіці, без чого не обійтися на будь-якій співбесіді.

ІТ-Академія дала мені розуміння програмування і основні знання багатьох мов і технологій, завдяки чому зараз я працюю програмістом і, як розробник, не боюся чіпати те, що інші бояться))). Проходила стажування в ІТ-Академії в період з жовтня 2013 по травень 2014. Завдяки стажуванню отримала досвід в розробці реального проекту і досвід роботи в команді.

Якщо хочете навчатись, починаючи «з нуля», або ж покращити свої знання в тій чи іншій спеціалізації, в ІТЕА вам обов’язково допоможуть. Курс буде цікавий як початківцям у галузі верстки, а також як початківцям, так і досвідчиним програмістам, Вакансія QA Automation Engineer які займалися в основному backend розробкою, але в роботі їм необхідні знання HTML, CSS. Звісно, заробітна плата може відрізнятися в залежності як від типу досвіду (сапорт, білд-інженер, SRE тощо), так і від швидкості розвитку.

Так як освіту маю вищу технічну і тяга до компютерних наук у мене була завжди, вирішив спробувати себе в ІТ. Довгий час я не міг визначитися зі стеком технологій та напрямком програмування. З часом я зрозумів що мені більше подобається WT&WD – WEB Technology and WEB Design . У Вінницькій IT-Академії я вивчав різні фреймворки, бібліотеки та робив цікаві проекти.

Чому бути стажером це добре?

Для того, щоб навчання SQL з нуля не звелось до простого завчання теорії, студенти закріплюють пройдений матеріал практичними завданнями. На практичних заняттях Ви дізнаєтесь про нюанси використання SQL у тому програмному оточенні, з яким ви зіткнетесь в реальній роботі. Методологія DevOps дуже об’ємна, тому універсальних спеціалістів не існує. Кожен інженер спеціалізується на конкретній ніші. З його допомогою очікувані сценарії порівнюються з тим, що отримує користувач, вказуються розбіжності. Автоматизоване тестування краще використовувати, коли йдеться про роботу над великим проектом, і у тестовій системі буде багато користувачів.

QA Automation Engineer плюси і мінуси професії

Чим QA automation інженер відрізняється від ручного тестувальника? Якщо коротко — тільки тим, що останній не пише автотести, тож йому часто потрібно повторювати свій тест вручну для певного функціоналу, який може бути «слабкою ланкою». Тобто ти вже знаєш якісь проблемні моменти продукту, але щоразу перевіряєш їх фактично з нуля. Тут буде доречною автоматизація, і одним із завдань QA automation інженера є написання тест-сценаріїв, які будуть запускатися за необхідності.

Яка освіта знадобиться кандидату QA Engineer?

Мені здавалося що треба більше приділяти уваги технічній частині навчання (алгоритмам, мовам програмування). Пізніше я зрозумів що треба поєднувати англійську мову та технічну частину навчання, тому що вся новітня та адекватна література (документації, мануали, приклади) написані англійською мовою. Також сподобалися клуби з англійської мови на які запрошувалися цікаві спікери та підбиралися різноманітні теми. Найбільше сподобалися пари з СТРПП (сучасні технології розробки програмного продукту), де я дізнався про SOLID, Design patterns та Agile. Почав шукати різні курси з програмування, було багато цікавих, але за відгуками обрав саме IT-Academy в Вінниці. Пари англійської були наполовину ігрові , через що англійська сприймалась і засвоювалась легко.

QA Automation Engineer плюси і мінуси професії

Робота дуже цікава, потрібно постійно навчатись та професійно вдосконалюватись, що є великим плюсом. І зараз не жалкую ніскільки про те, що обрав Вінницьку ІТ-Академію, там я познайомився з багатьма класними людьми і досягнув цілей, які ставив перед собою. Студенти і випускники IT спеціальностей, що володіють базовими навичками в області програмування; авто-тестувальники, бажаючі поглибити розуміння мови і вивчити базовий стек технологій.

Дизайн презентацій для недизайнерів

Оскільки самостійно вивчати програмування було для мене важко я вирішив обрати курси програмування. Оскільки на той час я не знайшов інших достойних курсів, то вирішив записатися в ІТ-Академію і не помилився. В академії сподобалося саме більше те, що в якості викладачів були справжні програмісти, які у вільний від основної роботи час видавали нам необхідний матеріал. Якщо хтось задається питанням, чи варто навчатись програмуванню в IT- Academy Вінниці – звичайно варто! Але для того, щоб стати програмістом, потрібно буде докласти немало зусиль. Ще у школі цікавило програмування, проходив курси «Оператора комп’ютерного набору».

QA Automation Engineer плюси і мінуси професії

Тепер детальніше про ручне та автоматизоване тестування. Донать і отримуй призи від партнерів та онлайн-університету «Dotli». Після успішного закінчення курсу пройшов дві співбесіди та отримав дві пропозиції роботи.

Професія Manual QA Engineer

Цей фахівець впроваджує варіанти тестування системи, а також окремих її компонентів, щоб забезпечити високу якість готової роботи. « Стандартні поплакі на професію сисадміна вже давно стали фольклором».« Ще один недолік – недостатня самозаменяемость . Ніколи не виходить знайти людину, яка зможе сісти на твоє місце і продовжити працювати. Та й у відпустку з’їздити складно , якщо нікому перехопити відповідальність . Зазвичай в невеликих компаніях ніхто не бажає заводити другу сисадміна , одного вистачає в більшості випадків. На сайтах прочитала в відгуках що можна на пари не приходити.

  • Головне май бажання, порив до своєї мети та терпіння.
  • Щодо мінусів, я б відмітив, що навчальна програма з програмування була часто досить неструктурованою, студенти іноді плутались в тому, що їм потрібно вчити.
  • Я закінчив ВНТУ факультет ФАКСУ порівнюючи кількість отриманих знань пов’язаних саме з роботою програміста то ІТ-Академія дає за рік більше ніж за 5-ть років університет.
  • Навчався в цій академії на курсах QA Base й QA Advanced.

Попередньо отримала безкоштовне стажування в Epam на QA Automation, проте зрозуміла, що це не те, чим би хотіла надалі займатись, тому ми почали пошуки саме https://wizardsdev.com/ у manual. Наразі отримала пропозицію роботи від GlobalLogic і успішно там працює Manual QA/QC Engineer. Нефункціональним — оцінює те, ЯК працює продукт.

Хто такий QA automation engineer та як ним стати

Після навчання в академії працюю в компанії Gemicle Inc.Java developer . Ну, в навчанні сподобалось майже все, склад викладачів – чудовий, принаймні на момент мого навчання. Потрапив я в IT Академію випадково – підказали друзі. Перших пару місяців досить складно сприймати великий обсяг інформації. Так і ще була робота з частими відрядженнями (Керівник відділу мерчандайзерів по центральній Україні в компанії Kimberly-Clark). Ну і зрозуміло що довелося вибирати або робота або навчання.

«У житті нічого не змінювалось. Значить, я мав змінити сам». Історія чоловіка на візку, який став тестувальником

Найбільш важливу та ключову роль в навчанні безумовно відіграла робота над проектами – це безцінний досвід. Робота в реально діючих проектах дала змогу співпрацювати в команді з програмістами, дизайнерами та вимогами замовника, які постійно змінюються. По закінченню навчання я успішно пройшла співбесіду в одну з Вінницьких ІТ-компаній – «Aura» на посаду QA-Engineer де і працюю зараз. Тестувальник — відповідальна професія, у якій важливо бути терплячим і уважним до деталей.

Опанувати професію розробника з нуля майже нереально. Тому якщо ти шукаєш легший спосіб почати ІТ-кар’єру, QA буде ідеальним вибором. Тут все сильно залежить від бізнес-формату компанії і складності продукту. Давайте я розповім, як прийнято в нашій компанії. Тестувальник ПЗ займається тестуванням готового ПЗ, в той час як функціональність Quality Assurance спрямована на превентивні (попереджувальні) заходи щодо поліпшення якості продукту. Удосконалення продукту стає одним з головних і важливих аспектів в роботі бізнесу.

Ще вдячний Юрію Мітюшкіну за основи, Олександру Панченку за менторську підтримку і Віталій Гавриш (Виталий Гаврыш) за доступне викладення матеріалу. Oleksii Tiurenkov окрема подяка за чудові лекції, наповнені крутими завданнями, і за stress resistance уроки – це було круто. В даному випадку важливо адекватно оцінити власну цілеспрямованість та мотивацію, оскільки дуже легко все закинути. Є і інший варіант, звернутися до фахівців, що готують IT-спеціалістів. Мій досвід обмежується ІТ-Академією, тому не можу нічого сказати за інші навчальні заклади для порівняння. Але оскільки моя ціль досягнута, це підтвердження правильного вибору, і скажу відверто – в цьому величезна заслуга ІТ-Академії.

Серйозно , є багато крутий літератури , яка за шкірки витягне вас нагору ».Кар’єрний шлях зазвичай починається з молодшого системного адміністрітора , « енікейщіка » або інженера підтримки. Тестування може бути навантажувальні і приймальним. Професійне тестування навантаження – це автоматизований процес. Він полягає в налагодженні імітації роботи певної кількості користувачів і оцінки проблем, з якими могли б стикатися реальні користувачі.

Share Button

Share Button

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *